Bezplatná nonstop linka Telefón 0800 107 007

Šeková knižka ŠKODA 2021

Šeková knižka ŠKODA 2021

Ak vlastníte vozidlo ŠKODA CITIGO, FELICIA, FABIA, OCTAVIA, RAPID, SUPERB, ROOMSTER alebo YETI, prvý raz zaevidované do 31.12.2017 (podľa osvedčenia o evidencii vozidla), je akcia Šeková knižka plná zliav určená práve vám. Ponúkame cenovo zvýhodnené ŠKODA Originálne dielce, ktoré zaručia vašu bezpečnú jazdu. U nás máte istotu, že používame ŠKODA Originálne dielce a výrobcom predpísané technologické postupy – dobré vlastnosti vášho vozidla tak zostanú zachované.

Šeková knižka obsahuje nasledujúce zľavy na dielce pri oprave súvisiacej s ich výmenou priamo v našom autorizovanom servise ŠKODA:

Výber zo značiek dostupných v našom autorizovanom servise: Barum, Bridgestone, Continental, Debica, Dunlop, Firestone, Fulda, Goodyear, Matador, Nokian Tyres, Pirelli, Sava, Semperit. Zľava platí len v prípade ich montáže v našom autorizovanom servise. Zľava nie je platná na letné a zimné kompletné kolesá.

Šeková knižka sa nevzťahuje na ŠKODA Originálne výmenné (Economy) dielce, ktoré sú v trvale výhodných cenách.

Šeková knižka platí od 1.1.2021 do 31.12.2021. Zľavu môže uplatniť iba majiteľ vozidla. Šek musí byť uplatnený pri odovzdaní vozidla do servisu. Z jednej šekovej knižky možno použiť viac šekov naraz.

Šeková knižka je zadarmo, stačí, ak o ňu požiadate nášho servisného poradcu.